Reference

Nebudeme vás nudit tím, kdo jsme, proč to děláme a jak to všechno vzniklo :). Myslíme si, že víc oceníte slova našich zákazníků:

 

"Andělské zvonky… že by od andělů? I to je možné. Již pár let u „nich“ objednávám originální kousky pro svoji manželku. Vím, že šperky, které ji objednám a následně daruji, ji ozdobí a hlavně jsou originální. Přívěsky křídel s rolničkou a k tomu nápis o důležitých datech v životě jsou prostě dokonalým dárkem. To nemluvím o dodacích lhůtách a komunikaci. Dokonalost sama – vše vždy včas a v perfektním stavu. Dokonce jeden šperk utrpěl drobný „úraz“ (naší vinou), ale i to se vyřešilo k naší spokojenosti. Když to shrnu… Díky za Vás, andílci!"
Marian,  Meziboří

 

"Děkuji vám za rychlé vyřízení mé objednávky a maximální spokojenost. VAŠE šperky jsou unikátní a skvostné. Moc mě váš výrobek potěšil a je ještě krásnější než na fotce – ten lest a osobitost šperku se ani zachytit fotkou nedá. Určitě jsem váš e-shop nenavštívila naposledy a vřele vás doporučuji. Jste úžasní a moc vám fandím k spoustě spokojených zákazníků. VELKÉ DÍKY."  
Marie, Nučice

 

"Krásné originální a kvalitní zboží, ochotný přístup, rychlost dodání, skvělá komunikace, možnost platby kartou i při převzetí. Maximální  spokojenost!"  
Petra, Jílové u Prahy

  

"Tak dnes vystřídalo velké těšení obrovské nadšení :-) Je to nádherný šperk a zvonění rolničky pozitivně ladí moji mysl i mojí duši. Co krok, to něžné zazvonění. A když při tom myslím na své anděly, cítím na kůži doteky jejich křídel :-)"
Petra, Plzeň

 

 "Dostala jsem od manžela stříbrného andílka. Je to naprostá nádhera. Šperků mám dost, ale tohle mě chytlo za srdce. Celá vaše nabídka je plná skvostů, které jsem nikdy neviděla a už vím, co si budu přát při další příležitosti. :) Děkuji, že jste.
Renáta, Hlásnice

 

"Děkuji Vám za poskytnutý prvotřídní servis. Po předání šperku tekly slzy, což nebylo účelem, ale teď zvonky dělají jen úsměv na tváři. :) Radost obdarovaných byla veliká."
Tomáš, Karlovy Vary

 

Jestli chcete vědět ještě víc, zkuste mrknout na Heuréku, tam náš servis hodnotí zákazníci také.

Tento web používá soubory cookie. Co to je, najdete tady. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.