Reference

Nebudeme vás nudit tím, kdo jsme, proč to děláme a jak to všechno vzniklo :). Myslíme si, že víc oceníte slova našich zákazníků:

 

"Andělské zvonky… že by od andělů? I to je možné. Již pár let u „nich“ objednávám originální kousky pro svoji manželku. Vím, že šperky, které ji objednám a následně daruji, ji ozdobí a hlavně jsou originální. Přívěsky křídel s rolničkou a k tomu nápis o důležitých datech v životě jsou prostě dokonalým dárkem. To nemluvím o dodacích lhůtách a komunikaci. Dokonalost sama – vše vždy včas a v perfektním stavu. Dokonce jeden šperk utrpěl drobný „úraz“ (naší vinou), ale i to se vyřešilo k naší spokojenosti. Když to shrnu… Díky za Vás, andílci!"
Marian,  Meziboří

 

"Děkuji vám za rychlé vyřízení mé objednávky a maximální spokojenost. VAŠE šperky jsou unikátní a skvostné. Moc mě váš výrobek potěšil a je ještě krásnější než na fotce – ten lest a osobitost šperku se ani zachytit fotkou nedá. Určitě jsem váš e-shop nenavštívila naposledy a vřele vás doporučuji. Jste úžasní a moc vám fandím k spoustě spokojených zákazníků. VELKÉ DÍKY."  
Marie, Nučice

 

"Krásné originální a kvalitní zboží, ochotný přístup, rychlost dodání, skvělá komunikace, možnost platby kartou i při převzetí. Maximální  spokojenost!"  
Petra, Jílové u Prahy

  

"Tak dnes vystřídalo velké těšení obrovské nadšení :-) Je to nádherný šperk a zvonění rolničky pozitivně ladí moji mysl i mojí duši. Co krok, to něžné zazvonění. A když při tom myslím na své anděly, cítím na kůži doteky jejich křídel :-)"
Petra, Plzeň

 

 "Dostala jsem od manžela stříbrného andílka. Je to naprostá nádhera. Šperků mám dost, ale tohle mě chytlo za srdce. Celá vaše nabídka je plná skvostů, které jsem nikdy neviděla a už vím, co si budu přát při další příležitosti. :) Děkuji, že jste.
Renáta, Hlásnice

 

"Děkuji Vám za poskytnutý prvotřídní servis. Po předání šperku tekly slzy, což nebylo účelem, ale teď zvonky dělají jen úsměv na tváři. :) Radost obdarovaných byla veliká."
Tomáš, Karlovy Vary

 

Jestli chcete vědět ještě víc, zkuste mrknout na Heuréku, tam náš servis hodnotí zákazníci také.