Proč nakoupit u nás

Nakupujte v klidu a pohodě. Ať už máte tepláky, sedíte doma za počítačem nebo jedete v autobuse a ťukáte do mobilu. Naše šperky můžete objednat jakkoli odkudkoli (i po telefonu). A až rozbalíte balíček od nás, garantujeme vám, že budete spokojení. Proč?

 

hodnotí nás naši zákazníci

 

 

DOPRAVA ZDARMA

ikona_vyhody-nakupu_doprava-zdarma Nestresujte se běháním po obchodech. Čas je cenný a u nás pořídíte snadno, rychle a nic vás to nebude stát. Objednávky nad 1.000 Kč  vám doručíme zadarmo!

 

VÍC NEŽ 2000 VÝDEJNÍCH MÍST

ikona_vyhody-nakupu_130-vydejnich-mist Díky kurýrnímu dopravci Zásilkovna  si můžete zboží vyzvednout na jednom z víc než 2000 výdejích míst. Jejich aktuální seznam je k dispozici online a neustále se rozrůstá.

 

30 DNÍ NA VYZKOUŠENÍ

ikona_vyhody-nakupu_30-dni-garance Zajíc zůstane v pytli. Nebo ještě líp: zajíc se ani do pytle nedostane! U nás máte celý měsíc na to, abyste si šperky zkusili. A pokud nesplní vaše očekávání, vrátíme vám peníze. Bez řečí.

 

DORUČENÍ NA SLOVENSKO

ikona_vyhody-nakupu_doruceni-SR Doručujeme i za hranice českých luhů a hájů. Na Slovensko standardně s doručením stejně rychlým jako v ČR. A pokud se nacházíte jinde, ani to není problém - jen se budeme domlouvat individuálně.

 

SLEVA PRO REGISTROVANÉ ZÁKAZNÍKY

ikona_vyhody-nakupu_5-sleva-registrace Sleva 5% čeká na každého, kdo se v našem e-shopu zaregistruje. Žádné další podmínky. A slevu můžete uplatnit hned při prvním nákupu!

 

DORUČENÍ DO 48 HODIN

ikona_vyhody-nakupu_48-hodin-doruceni Ryhlé doručení je naše priorita č. 1, aby radost z objednání v zápětí nakopla radost ze samotného balíčku. U šperků, které máme skladem jsme si dali za cíl doručit je co nejrychleji. Když stihnete objednávku dopoledne, doručíme vám ji většinou už následující pracovní den. Nejdelší varianta doručení je do 48 hodin od odeslání v rámci pracovních dnů. 

 

ROBOTY NEZAMĚSTNÁVÁME

ikona_vyhody-nakupu_nejsme-roboti "Dobrý den. Dovolali jste se do e-shopu andělské-zvonky.cz. Pro informaci o zboží stiskněte..." u nás neuslyšíte. Jsme skuteční lidé a na vaše dotazy odpovídáme individuálně. Zavolejte a přesvědčte se!