SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ ZA ÚČELEM ZASÍLÁNÍ OBCHODNÍCH SDĚLENÍ Udělujete

 

Udělujete tímto souhlas společnosti DVM Trade s.r.o., se sídlem Vyšehradská 53, Praha 2, 128 00, IČ 05526949 (v dalším textu "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

  • jméno a příjmení
  • e-mailová adresa

 

Tyto osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, e-mail, využíváme za účelem zasílání obchodních sdělení a nabídky produktů a služeb poskytovaných DVM Trade s.r.o. (e-mailový newsletter s frekvencí maximálně 1× týdně). V případě, že jste již našim zákazníkem, činíme tak z oprávněného zájmu.

V případě, že jste již naším zákazníkem nebo jste již dříve potvrdili odběr zpravodaje dvojitým přihlášením (tzv. double opt-in), činíme tak z oprávněného zájmu.

V případě, že naším zákazníkem nejste, posíláme tento newsletter výhradně na základě tohoto souhlasu. Tyto údaje budeme jako správce zpracovávat po dobu 5 let od posledního nákupu, pokud tuto dobu neprodloužíte.

Obsah zpravodaje může být personalizován na základě poskytnutých údajů a dalších údajů pro personalizaci obsahu, které společnost DVM Trade s.r.o. zjistí z chování odběratele newsletteru.

S výše uvedeným zpracováním nám udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas můžete vzít kdykoliv zpět, a to kliknutím na odhlašovací odkaz ve zpravodaji nebo zasláním e-mailu či dopisu na naše kontakty: DVM Trade s.r.o., se sídlem Vyšehradská 53, Praha 2 nebo poradime@andelske-zvonky.cz.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i další zpracovatelé (marketingoví spolupracovníci, poskytovatelé marketingového software – Optinmonster, Mailchimp). Vaše údaje nikdy nepředáváme dalším subjektům, využíváme je výhradně k zasílání e-mailového newsletteru.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  • vzít souhlas kdykoliv zpět,
  • požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  • požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  • vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  • požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  • v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.