Zkracování a opravy šperků

Někdy se stane, že jsou korálky příliš dlouhé a je třeba je zkrátit, nebo se prostě přetrhnou a je třeba je opravit. Když z nějakého důvodu neprojde záruční oprava (což je případ hlavně již zkracovaných šperků - zkrácením záruka zaniká), je možné šperk nechat spravit naší zlatnicí.

Je to velmi šikovná dáma, která má ve šperkařství mnoho let zkušeností, a zatím se jí povedlo opravit snad všechno. Stačí, když nám šperk pošlete, a my vše zařídíme. Bude lepší, když nám předtím zavoláte nebo napíšete e-mail, a vše vysvětlíme. 

Pozáruční opravy či zkracování korálků jsou zpoplatněny jednorázovou částkou 300 korun + zaplatíte jedno poštovné. Zpátky vám zásilku pošleme na naše náklady.

Zkrácení korálků nebo oprava šperku je většinou záležitost na několik dnů. Je třeba s tím tedy počítat, pokud jde o dárek. Když budete potřebovat úpravu provést ve vánoční špičce (tedy v někdy od října do prosince), může se to i prodloužit. Každopádně vždycky se snažíme termín od zlatnice vyzjistit co nejdřív.

Tento web používá soubory cookie. Co to je, najdete tady. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.