Bílá saténová šňůrka

ERN-60-SI-01
12 hodnocení
Efekt lupa
  • 1 z 3

Už jste viděli něco tak malého, co udělá tolik muziky? Představujeme saténovou šňůrku.

  • Na dotaz
320 Kč
Kategorie: Saténové šňůrky
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Druh šperku: saténová šňůrka
Kombinovaný materiál (?): rhodiované stříbro
Materiál: satén
Délka: 60 cm
Ryzost: 925/1000
Váha: 1 g
 

Saténová šňůrka rozehraje orchestr, za který by se nemusel stydět ani pan Vlach. Zabrnká na vaše smysly a na smysly ostatních zabuší lví silou. 

Bílá je barvou čistoty a nevinnosti a pokud voda není vaše nejlepší přítelkyně, tato saténová šňůrka vám zvýší reputaci :)

 

Doporučení pro klidný spánek: šňůrka špatně snáší samotu, nejlépe se jí daří ve skupině 2 až 3 souputníků. Nejvíc se kamarádí s přívěsky, nepohrdne ani korálky nebo řetízkem, které jí umí dokonale krýt záda a honit mnohem větší parádu.

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
E Avatar autora Excelentní prožitek z rybaření s aktivátorem návnady Dynamite 6.7.2018 13:07
se ti to vyleje v batohu a někdo ti natrhne řiť , ta reklama je tak vyšroubovaná… jj přesně to myslím, tady jdou nějaké odkazy. Asi bys měl upřesnit, čemu říkají výrobci cajku feromony. V přírodě jsou to chemické látky sloužící zpravidla k přilákání jedince opačného pohlaví. https://rybydynamit.com/#6 V horní části tvého Firefox okna, vlevo od webové adresy, uvidíš zelený zámek . Klikni na něj. V okně, které vyskočí, by si měl(a) vidět Blokováno nebo Dočasně blokováno vedle Zpřístupni tvoji lokaci . Klikni na x vedle tohoto řádku. Hotovo! Nyní znovu načti tuto Yelp stránku a zkus tvoje vyhledávání znovu. Pokud potíže stále přetrvávají, podívej se na Firefox's support page.
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Co to je, najdete tady. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.