Milí zákazníci, z důvodu inventury u nás i u dodavatele (14.-18.1.) bude dodání šperků, které nejsou skladem trvat déle než avizované 2-3 dny. Děkujeme za pochopení.

Korále na krk z perel

ERN-80-PE
14 hodnocení
  • K dodání 2-4 dny
1 800 Kč
Kategorie: Korále
Záruka: 2 roky
Barva: bílá
Druh šperku: korále
Kombinovaný materiál (?): stříbro, perly
Materiál: rhodiované stříbro
Délka: 80 cm
Ryzost: 925/1000
 

Perly jsou odjakživa považovány za symbol lásky. V minulosti byly určeny jako dary královnám od králů, nevěstám od ženichů, dcerám od otců. Dnes jsou dostupné pro každého, navíc kvalitou se s přehledem vyrobnají mořským (nekultivovaným) perlám. Z náhrdelníku můžete snadno vykouzlit i náramek. Stačí si ho omotat na zápěstí a působivý efekt je na světě.

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora andělé 28.10.2016 09:41
Vase šperky mě úplně dostaly, jsem očarovana!!!! Nádherný příběh, úžasné a vtipné komenty, krásny merchandising.... Milý a ten musí dostat každého... Sama šperky vyrabim, z minerálů, perel a TOHo Beads... Vase maji příběh a jsou dokonale. 2.11. mam narozeniny, dlouho jsem si nepřála žádné šperky, jako tyto, a doufám, ze bude moje andělské přání vyslyšeno a soupravy dostanu. Již ted jsem vaší faninkou a pořídim si různé kombinace, které jsou me blízko srdicku. Škoda věty, ze si je mam pořídit proto, aby někdo puknul závisti. To u me určité neplatilo a neplatí! Člověk by mel v životě dělat vše jen a jen kvůli sobě a nevsimat si názoru ostatních..... Pak budou všichni spokojeni a vyrovnání... Přeji mnoho úspěchů. ????
Odpovědět
A Avatar autora andělé 30.10.2016 12:46
Hezký den, Soňo, děkujeme za pochvalu, ohromně nás to nabíjí do další práce a zdokonalování. Text o "puknutí závistí" je samozřejmě myšlen s nadsázkou a má jen pobavit. Přejeme Vám hezkou neděli. Aneta :-)
 
Tento web používá soubory cookie. Co to je, najdete tady. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.