Milí zákazníci, z důvodu inventury u nás i u dodavatele (14.-18.1.) bude dodání šperků, které nejsou skladem trvat déle než avizované 2-3 dny. Děkujeme za pochopení.

Jaké jsou trendy pro šperky v roce 2018?

Vstoupili jste do nového roku správnou nohou? Mám pro vás čtyři tipy, jak do něj vstoupit i se správným šperkem a být trendy v pracovním i společenském. Co je letos trendy? Nosit se budou výrazné šperky, do módy se vracejí orientální motivy. Ale popořadě. ????

Tip první: Čím větší, tím lepší

Rok 2018 je rokem nápadných šperků, kombinujících často i několik barev a materiálů. Praktický příklad? Tak třeba nejúspěšnější z našich andělských souprav, rosé souprava s bílou rolničkou, splňuje všechny parametry trendy šperku 2018 – nepřehlédnutelné křídlo a výrazný zvonek doplňuje barevná rolnička a růžový řetízek s perlami.

Tip druhý: Asymetrie a nepravidelnost

Kruhové náramky, náušnice, přívěsky, brože… i letos budou hrát prim šperky, které za základ mají kruh či ovál, v tomto ohledu se svět šperků nemění už tisíce let. V roce 2018 se ale symetrickým šperkům v oblibě přiblíží šperky záměrně nedokonalé – pokroucené, nepravidelné, asymetrické. Taková jsou například naše andělská křídla.

Tip třetí: Vrací se šperky na kotník

Jednoduchý řetízek s perličkou či nenápadným přívěskem. Ano, letošní léto bude podle módních celebrit patřit decentním šperkům nošeným na kotníku. Máme je také. Například řetízek „pro každou nohu“ s nastavitelnou délkou.

Tip čtvrtý: Na velikosti záleží! U náušnic rozhodně ano

Extravagantní náušnice „až na ramena“ nejsou módou posledních měsíců, mluví se o nich několik let. Až v roce 2018 budou ale na vrcholu popularity. Jsme připraveni, dlouhé náušnice u nás najdete. A ne ledasjaké. Tak třeba smyslná stříbrná visací pírka nebo elegantní střapce, co na ně říkáte?

Tip pátý: Barvou roku 2018 je fialová

Mystická barva, která symbolizuje spiritualitu a duchovnost. Ve fialové se vyrovnávají dva protipóly – modrá (představuje klidnou sílu) a červená (znamená radost ze života). Šperky s fialovou jsou módní už posledních několik roků, letos má jejich obliba dosáhnout vrcholu. I my fialovou máme. A ano, i u nás frčí.

Hanka

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Co to je, najdete tady. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.